![Обігрівач інфрачервоний кварцовий YATO, ел.-мереж- 230 В, 2000 Вт, діапазон- 12-18м² [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568493171_obigrivach-infrachervonij-kvartsovij.jpg)
Обігрівач інфрачервоний кварцовий YATO, ел.-мереж- 230 В, 2000 Вт, діапазон- 12-18м² [1]
3 597 ₴
- В наявності
- Код: YT-99530
- +380 (73) 606-74-38
Обігрівач інфрачервоний кварцовий YATO, ел.-мереж- 230 В, 2000 Вт, діапазон- 12-18м² [1]
Інфрачервоний обігрівач Yato ідеально підходить для обігріву робочого місця або зони відпочинку в холодні дні та ночі. Оснащений кварцовою лампою, він може ізолювати площу приблизно 12-18 м2. Монтажний комплект дозволяє встановити нагрівач на стіні, стелі та стійці Yato (YT-99570, YT-99571). Додатковою перевагою є регулювання температури, яку можна адаптувати до переважних погодних умов.
-Потужність 2000 Вт.
-Напруга: 220-240 В, 50-60 Гц.
-Корпус: Алюміній.
-Кабель: 1,9м.
-Нитка розжарювання: кварцова лампа.
-Термін служби нитки: 5000 рік.
-Інфрачервоні хвилі: середні та довгі.
-Площа обігріву: 12-18м2.
-Час розігріву: 20 сек.
-Колір світла 1900 До.
-Місце установки: стіна, стеля, стелаж.
-Колір: білий / чорний.
-Розмір продукту: 75 х 19 х 10 см.
-Вага 2,5 кг.
особливості:
-Захист від перегріву.
-Ручка регулювання потужності – контроль температури.
-Використання в приміщенні та на відкритому повітрі (захист від дощу).
Інфрачервоний обігрівач працює за рахунок випромінювання. Тепло передається у вигляді інфрачервоного випромінювання, і повітря для цього не потрібне. Стіни, меблі та люди безпосередньо опалюються. Радіатори обігрівають приміщення одразу і безпосередньо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний, Настільний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
- Ціна: 3 597 ₴

