
Губка шліфувальна VOREL : Р46, 124х 98х 12 мм 2-стороння(DW)
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 07910
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка шліфувальна VOREL : Р46, 124х 98х 12 мм 2-стороння [100]
Характеристики
ЗерноP46
Розмір124x98x12 мм
Габарити упаковки125x100x15 мм
Вага брутто 20 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шліфувальна губка |
| Тип основи | Спінений поліуретан |
| Градація | Р40 |
| Область застосування | Дерево, Бетон |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Зернистість | 46 |
| Тип зв'язки | Епоксидна смола |
| Тип насипання | Напіввідкрита |
| Вологостійкість | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 12 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | GB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴

