Плиткоріз VOREL 280 мм 16 мм.
Плиткоріз 280 мм 16 мм VOREL 02300 — для різання плитки, має міцну основу з товстого сталевого листа, яка додатково футерувано шаром технічного мікрокаучука. Пристрій обладнаний відрізним колом розміром 15x6x1,5 мм зі спеціально загартованих твердих сплавів, встановленим на двох паралельних напрямних, що забезпечує стабільне та точне різання.
Технічні характеристики- Довжина різу [мм]: 280
- Кількість [шт]: 1
- Макс товщина плитки [мм]: 16
- Вес [г]: 1583
- Розміри [мм]: 435x140
- Довжина [мм]: 435
- Застосування: Кераміка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різального ролика | 16 мм |
| Максимальна довжина різу | 280 мм |
| Вага | 1.583 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Ні |
| Країна Пожодження | CN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴


