
Полотно для металу VIROK 24TPI. Bi-Metal HSS 300x12,5x0,6 мм. для ножівки одностороннє. 3 шт.
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 10V203
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Полотно ножівне для металу VIROK HSS Bi-Metal 300 мм (10V203): Полотно для металу VIROK 10V203 300x13х0,6 мм 3 шт. — застосовується для оброблення заготовок із твердосплавних матеріалів. Відмітною особливістю є хвилеподібне розведення полотна та кожного зуба окремо, що забезпечує максимально ефективний розпилювання твердосплавних матеріалів і водночас висока якість різання. Ще одна перевага обладнання — це її плавний хід під час оброблення заготівок.
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Полотно ножівне для металу VIROK HSS Bi-Metal 300 мм (10V203): Виробник VIROK Призначення За металом Довжина 300 мм Зубців на дюйм 24 шт Кількість 3 шт Країна торгової марки Україна Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Virok |
| Призначення полотна | Ножівка |
| Застосування полотна | Метал |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Крок зубів | 24 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Товщина | 0.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | PL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

