
Рівень STANLEY "BASIC I-BEAM" : L= 30 см, 2 капсули
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 0-42-072
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рівень BASIC I-BEAM.
Професійний рівень із двотавровим профілем.
Алюмінієвий корпус та гумові наконечники для захисту від ударів та падінь.
Три капсули діаметром 12 мм для вирівнювання під різними кутами (180°, 90°, 45°).
Верхнє вікно для чіткого та легкого зчитування показань навіть зверху.
Інтегровані капсули поміщені в міцні пластикові корпуси великого розміру, що забезпечують відмінний захист та показання капсул, що зберігають точність.
Суцільна крайка по обидва боки дозволяє використовувати продукти як лінійку для розмітки.
Жовте порошкове покриття для захисту поверхні.
Габаритні розміри упаковки: довжина 306 мм; ширина 22 мм; висота 52 мм.
Простота та зручність у використанні. Надійність та тривалий термін служби.
Чудовий результат роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип рівня | Механічний |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴

