
Пильне полотно по нержавіючій сталі GP Silencer 13х 1640х 0,65, 10/14TPI для MBS-56CS, HVBS-56M
4 681 ₴
- В наявності
- Код: PC13.1640.10/14GP
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис JET M42-13-0.6-10/14-1640
Пиляльне полотно для металу (1640х13х0,6 мм; 10/14 TPI) для стрічковопильних верстатів JET HVBS-56M, MBS-56CS.
Особливості:
- Являє собою суцільну, замкнуту, біметалеву стрічку
- Призначено для розпилювання заготівок із металу
- Полотно кріпиться на вали в спеціальні пази, одним із валів розводиться до потрібного для роботи натягу
Поділитися
Характеристики JET M42-13-0.6-10/14-1640
| Виробник | JET |
|---|---|
| Тип | для металу |
| Довжина, мм | 1640 |
| Товщина, мм | 0,6 |
| Ширина, мм | 13 |
| Крок зубців, TPI | 10, 14 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | JET |
| Застосування полотна | Метал |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Крок зубів | 10 мм |
| Довжина | 1640 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 0.65 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 681 ₴

