
Полотно пильне GFS 20 х 0,9 х 2035 мм, 10/14 TPI до верстата J-351V
4 681 ₴
- В наявності
- Код: PC20.2035.10/14
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно пильне GFS 20 х 0,9 х 2035 мм, 10/14 TPI до верстата J-351V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | JET |
| Призначення полотна | Пилорама |
| Застосування полотна | Метал |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Довжина | 2035 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 0.9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 681 ₴



