
Полотно пильне GF reg N 13 х 0,65 х 1440 мм, 18 TPI до верстата J-349V
3 449 ₴
- В наявності
- Код: PC13.1440.18
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно пильне М42 13 х 0,65 х 1440 мм, 18 TPI до верстата J-349V
Пиляльне полотно по металу М42 13х0.6х1440мм 10/14 TPI для J-349V код товару JET PC13.1440.10/14
Пиляльне полотно по металу М42 13х0.6х1440мм 18 TPI для J-349V код товару JET PC13.1440.18
Пиляльне полотно JET PC13.1440.10.14 - біметалічне полотно М42 з зубцями з швидкорізальної сталі, використовується з стрічкопильными верстатами JET. Полотно підходить для роботи з основними марками сталі, нержавіючими, жароміцні, кольоровими металами. Термін придатності полотна коливається в межах 140 - 160 ч.
У процесі роботи в металі одночасно має перебувати не менше 3-х зубів полотна, так як менша кількість може привести до поломки.
Технічні характеристики
- Довжина, мм1440
- Ширина полотна, мм13
- Товщина, мм0,65
- Крок зубів змінний, дюйм10/14 / 18
- Крок зубів змінний, мм2.5/1.8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | JET |
| Призначення полотна | Пилорама |
| Застосування полотна | Метал |
| Довжина | 1440 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 0.65 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 449 ₴



