
Насадка викруткова STANLEY:"Philips" PH2 х 50 мм.10 , кінцевик HEX (Шт/Уп.) DW
394 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 1-68-992
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип біти PH (хрестові)
Тип Набори біт
Кількість предметів в упаковці 10
Призначення відкручування/закручування Із шестигранним хвостовиком 1/4"
Довжина 50 мм
Країна виробник В'єтнам
Комплектація Біти - 10 шт
Країна реєстрації бренду Бельгія
В упаковці 10 шт.
Для професійного використання
Жало виконано машинної обробкою
Виготовляється куванням і шліфуванням для тривалого терміну служби і високої зносостійкості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 2 |
| Квадрат | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴

