Опис
Ящик для інструменту металевий 428х180х180 мм YATO
- Постачається з можливістю закриття на замок.
- Виготовлений із міцного сталевого листа завтовшки 0,6 мм для захисту від корозії.
- Ідеально підходить для майстрів, робота яких вимагає частої зміни робочого місця.
- Професійне порошкове покриття з антикорозійним покриттям.
- Продуманий дизайн
- Надійність і тривалий термін експлуатації
- Розмір: 428 мм x 180 мм x 180 мм.
- Матеріал: сталь.
- Вага: 3,5 кг.
Технічні характеристики YT-0883
| Виробник | YATO |
| Розміри, см | 42,8x18x18 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
- Ціна: 1 823 ₴

![Ящик для інструменту YATO 428х180х180 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568513817_yaschik-dlya-instrumentu.jpg)
