Опис
Лоток для інструментів Stanley STST1-72359 - виготовлений з якісного ударостійкого пластику, армованого композитними матеріалами і стійкого до подряпин і сколів. Призначений для зберігання і зручного транспортування інструментів. Універсальний лоток для інструментів. Два дуже глибоких відділення (об'єм 12л). Зручні тримачі інструменту для плоскогубців і викруток. Ергономічна ручка для зручності перенесення.
Тип: лоток
Призначення: для інструментів
Розміри: 49.9х33.5х19.5 см
Матеріал корпусу: пластик
Форм-фактор: відсічний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 499 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Висота | 195 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621 ₴


