
Насадка викруткова YATO TORX T20 х 50 мм. HEX 1/4", хром-молібден, 2 шт.
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-77983
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка викруткова YT-77983 — це знімна оснастка для роботи з саморізами, шурупами та гвинтами.
Оптимальна геометрія дає можливість забезпечити найвищу ефективність під час загвинчування або відгвинчування.
Профіль біти фрезерований, піскоструминний і має поверхню підвищеної твердості, що гарантує тривалий термін експлуатації.
Використовується насадка в комплекті із шурупокрутом або викруткою для робіт із саморізами для дерева, металу, ДВП, ДСП, МДФ,
фанери та гіпсокартону, а також із прес-шайбами.
Ця біта належить до типу TORX із шестигранним хвостовиком 1/4".
Характеристики
Довжина: 50 мм
Тип шліца: TORX
Розмір: T20
Розмір з'єднання: 1/4"
Тип хвостовика: шестигранний (HEX)
Матеріал: хроммолібденова сталь
Призначення: універсальні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Квадрат | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴

