![Насадка викруткова YATO : "Pozidriv" РZ1 x 25 мм. HEX 1/4". 10 (Уп/Шт.) [25/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568495286_nasadka-vikrutkova-yato.jpg)
Насадка викруткова YATO : "Pozidriv" РZ1 x 25 мм. HEX 1/4". 10 (Уп/Шт.) [25/200]
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-04702
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Біта Pozidriv Yato 1/4" PZ1 10 шт (YT-04702): Особливості біти Yato 1/4" Pozidriv PZ1 10 шт (YT-04702): Біта виготовлена з високоякісної сталі Надійність і тривалий термін експлуатації Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Біта Pozidriv Yato 1/4" PZ1 10 шт (YT-04702): Виробник YATO Тип біти Pozidriv Розмір посадки 1/4" Розмір шліца (Pozidriv) PZ1 Довжина біти 25,0 мм Кількість 10 шт Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PZ 1 |
| Квадрат | 1/4" |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴

