
Ключ ріжково - накидний VOREL, М 10 мм
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 51100
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ комбінований 10мм, 51100
Бренд Vorel Символ 51675 Серія GRD Матеріал CrV Обробка поверхні хромована, сатинована Довжина 130 мм Технологія виготовлення кування Розмір 10 мм Кут нахилу головки 15 ˚ Накидний гайковий ключ Vorel 51675 на 10 мм, виготовлений з хром-ванадієвої сталі CrV. Кований, ідеально відкалібрований ключ. Сатиноване покриття мінімізує ковзання забрудненого маслом ключа. Шестигранний кінець накидного ключа, додатково вигнутий для полегшення маневрування ключем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Розмір min | 10 мм |
| Розмір max | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | IN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴

