
Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium, "Х"-тип, Ø= 10 х 300/250 мм, 4 різальні пруги
291 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-419505
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Бур по бетону Yato SDS-Plus 10,0х300мм 1шт (YT-419505):- Бур SDS-plus з серії Premium призначене для обробки залізобетону в промисловому застосуванні.
- Поверхня завдяки меншому коефіцієнту тертя, дозволяє робити на 50% більше отворів, ніж за допомогою стандартного бура.
- Бур зберігає діаметр, навіть коли зроблено декілька отворів, що дозволяє легко вставляти штифти та кріплення в отвір.
- Надзвичайно жорсткий 4-лопатевий вид, обладнаний додатковими ріжучими кромками, бурами, арматурними ґратами в залізобетоні.
- Автоматизований процес паяння гарантує максимальну стійкість до високої температури під час серійного буріння в залізобетоні.
- Глибока спіраль, якій передує 4 канавки в головці бура, ефективно розряджає псування.
- З пружної високовуглецевої сталі, стійкої до деформацій, спричинених великою силою і частотою удару (вони не замикаються в ручці SDS).
- Процес центрування усуває бічне биття.
- Патрон бура відповідає світовим стандартам розмірів для SDS+.
- Твердість - 40 HRC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
| Загальна довжина | 300 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴


