
Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium, "Х"-тип, Ø= 8 х 300/250 мм, 4 різальні пруги
232 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-419504
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Бур по бетону Yato SDS-Plus 8,0х300мм 1шт (YT-419504):- Бур по бетону SDS-Plus YATO YT-41973 преміум-класу, призначений для роботи з залізобетоном в промислових умовах.
- Завдяки низькому коефіцієнту тертя, дозволяє зробити на 50% більше отворів, ніж стандартний бур.
- Бур зберігає діаметр навіть після декількох отворів, що дозволяє легко вставляти в отвір дюбеля і анкери.
- Міцна 4-лезова оправа бура, оснащена додатковими ріжучими крайками.
- Виготовлений з вуглецевої сталі, стійке до деформації, викликаної високою силою і частотою ударів (не блокується в тримачі SDS).
- Автоматизований процес пайки гарантує максимальну міцність при серійному бурінні в залізобетоні (в стандартних свердлах, оправа падає з головки бура після зіткнення з арматурним стрижнем).
- Процес центрування виключає бічне биття.
- Патрон відповідає світовим стандартам розмірів для SDS-Plus.
- Твердість - 40 HRC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
| Загальна довжина | 300 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴




