
Розподільник повітря пневматичний YATO : 4 канали, 2 з регуляцією, макс. тиск- 1.3 МПа, Ø=1/4"(DW)
2 660 ₴
- В наявності
- Код: YT-23860
- +380 (73) 606-74-38
Пневморозподілювач з редуктором і манометром YATO YT-23860 (Польща)
Пневматичний розподільник YATO YT-23860 призначений для розподілу потоку стислого повітря. Дозволяє підключити до чотирьох пневматичних інструментів до одного джерела стисненого повітря. У розподільника є два вихідних отвори, у яких можна регулювати тиск, і два вихідних отвори без можливості регулювання тиску.
Особливості YT-23860:
- Дозволяє підключити до 4 пневматичних пристроїв до одного компресора.
- Два виходи з регулюванням тиску, що знижує споживання повітря окремими інструментами.
- Виготовлений з алюмінію.
- Ручка для перенесення.
- Гліцериновий манометр.
- Стандартне з'єднання (впуск і випуск повітря) - 1/4".
Технічні характеристики YT-23860
| Виробник | YATO |
| Робочий тиск, МПа | 0,63 |
| Робоча температура | -23 - 70°C |
| Діаметр повітряного патрубка | 1/4" (6.3 мм) |
| Максимальний тиск, МПа | 1,3 |
| Вага, кг | 1,8 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Yato |
| Тип | Пневморозподілювач |
| Зовнішня різьба | 1/4" |
| Мінімальний робочий тиск | 0.63 МПа |
| Максимальний робочий тиск | 0.63 МПа |
| Мінімальна робоча температура | -23 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Вага | 1.8 кг |
| З'єднання | Різьбове |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
- Ціна: 2 660 ₴

