![Ключ торцевий YATO: тип "T", обертова ручка, M = 8 мм, L = 310 мм [10/10/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568545622_klyuch-tortsevij-yato.jpg)
Ключ торцевий YATO: тип "T", обертова ручка, M = 8 мм, L = 310 мм [10/10/40]
153 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1571
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Ключ торцевий Т-подібний Yato 8 мм (YT-1571): Особливості ключа торцевого Yato Т-подібний 8 мм (YT-1571): Виготовлений із хромо-ванадієвої сталі Полірування та спеціальне покриття забезпечують оптимальний захист від корозії Ідеально підходить для використання у важкодоступних місцях Надійність і тривалий термін експлуатації Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Ключ торцевий Т-подібний Yato 8 мм (YT-1571): Виробник YATO Тип ключа Торцевої Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Т-подібний Механічна частина нема Розмір ключа 8,0 мм Довжина ключа 310 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | односторонній |
| Розмір min | 8 мм |
| Розмір max | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴

