
Ключ торцевий YATO: тип "T", обертова ручка, M = 13 мм, L = 310 мм
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1576
- +380 (73) 606-74-38
Ключ торцевий YATO: тип "T", обгортова ручка, M = 13 мм, L = 310 мм
Розмір: 13 мм
Вага: 388 гр
Довжина: 310 мм
Торцевий ключ призначений для закручування деталей, розташованих у важкодоступних або специфічних місцях, коли застосування інших типів ключів неможливо, наприклад, у заглибинах, широко застосовується для кріплення коліс автомобілів.
Інформація про бренд

YATO є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, сталь, високоякісні технічні характеристики дозволяють використовувати інструмент цього бренду у різних видах промисловості. Інструменти YATO успішно використовуються фахівцями у багатьох галузях економіки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | односторонній |
| Розмір min | 13 мм |
| Розмір max | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Вага | 0.33 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
- Ціна: 160 ₴

