![Ключ торцевий VOREL Т-подібний, l= 380мм M 19мм [50] (DW), фото 1](https://images.prom.ua/4568586532_klyuch-tortsevij-vorel.jpg)
Ключ торцевий VOREL Т-подібний, l= 380мм M 19мм [50] (DW)
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 56750
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Ключ торцевий Т-подібний VOREL 19мм (56750):- Торцевий ключ VOREL виготовлений з міцної сталі.
- Полегшує роботу з гвинтами з шестигранною головкою без використання додаткових головок і ручок.
- Буде корисний в гаражі і майстерні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | односторонній |
| Розмір min | 19 мм |
| Розмір max | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

