
Свердло коронка по бетону YATO : Ø68 x 280 мм з направляючою, хвостовик- SDS+, монолітне(DW)
3 941 ₴
- В наявності
- Код: YT-44033
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для роботи з ударними пристроями при просверливании отворів, наприклад, під монтажні коробки, в стінах з промислового бетону, силікату і інших твердих матеріалів.
- Виготовлений із сталі, стійкої до деформації під впливом високих температур.
- Не застряє в тримачі молотка, свердло легко знімається.
- Якісні леза.
- Монолітна конструкція гарантує довговічність і довгий термін служби (передає крутний момент краще, ніж аналоги на болтових з'єднаннях).
- Бічні отвори для вибивання застряглого матеріалу зсередини коронки.
- Клин для легкого розбирання пілотного свердла.
- Довжина: 280 мм.
- Діаметр: 68 мм.
- Ручка: SDS-plus.
- Пілотне свердло з центральним розташуванням в комплекті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Yato |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Бетон |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 68 мм |
| Мінімальний діаметр | 68 мм |
| Максимальний діаметр | 68 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальне |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 941 ₴

