![Перфоратор мережевий SDS+ YATO: P= 900 Вт, J = 3.2 Дж. для свердел (бетон) Ø≤ 26 мм, 3 режими [3], фото 1](https://images.prom.ua/7296626723_perforator-merezhevij-sds.jpg)
Перфоратор мережевий SDS+ YATO: P= 900 Вт, J = 3.2 Дж. для свердел (бетон) Ø≤ 26 мм, 3 режими [3]
5 255 ₴
- В наявності
- Код: YT-821210
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударний дриль YATO YT-821210 SDS Plus — це універсальний електроінструмент, призначений для ударного свердління й довбання твердих будівельних матеріалів, як-от бетон, камінь і цегла. Завдяки потужному ударному механізму з енергією 3,2 Дж пристрій забезпечує ефективне передавання енергії матеріалу, що призводить до швидкого й ефективного свердління отворів і демонтажних робіт.
Патрон SDS Plus дає змогу швидко змінювати приладдя без використання інструментів, а регулювання швидкості та вимикач ударного механізму неабияк розширюють діапазон застосування. Інструмент підходить не тільки для роботи з бетоном, але й для свердління в дереві, металі та пластику, а також для легких складальних робіт.
Найважливіші характеристики та параметри:- Потужність 900 Вт — ефективна робота під навантаженням.
- Енергія удару 3,2 Дж — ефективне свердління та довбання.
- Швидкість обертання 0-1250 об/хв — плавне регулювання.
- Частота ударів 0-5500 ударів за хвилину.
- Максимальний діаметр свердління в бетоні: 26 мм (спиральним свердлом).
- Тримач SDS Plus — швидка зміна інструмента.
- Довжина кабелю 3 м — велика свобода дій.
- Рівень шуму: 104 дБ.
- Режими роботи: свердління/ударне свердління/довблення.
- Можливість вимкнення ударного навантаження — для роботи з м'якими матеріалами.
- Плавне регулювання швидкості — найкращий контроль.
- Перемикач напрямку обертання — загвинчування й відгвинчування.
- Блокування вимикача — комфорт під час тривалої роботи.
- Додаткова ручка — надійна напрямна для інструменту.
- Обмежувач глибини — повторюваність буріння.
- Свердління в бетоні, камені та керамічних матеріалах.
- Невеликі відновлювальні роботи (наприклад, видалення штукатурки, плитки).
- Безконтактне свердління деревини, металу та пластмас.
- Монтажні та монтажні роботи.
- Ударний дриль SDS Plus.
- Додаткова ручка.
- Обмежувач глибини буріння.
- Різак і молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж. |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 255 ₴

