
Набір полотен для електролобзика STANLEY , 2шт , хвост U
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA23062-XJ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика HCS для ламінату U101BR 2 шт Stanley STA23062-XJ
Характеристики:
| Артикул: | STA23062-XJ |
| Тип товару: | Полотна для лобзиків |
| Ключовий параметр: | U-хвостовик U101BR 2шт |
| Країна-виробник: | Німеччина |
| Ширина виробу: | 170 |
| Висота виробу: | 72 |
| Товщина виробу: | 4 |
| Маса без паковання: | 0,02 |
| Тип паковання: | Блістер |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Stanley |
| Тип | Набір |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Застосування пилки | Дерево, Метал |
| Напрямок зубців | Вниз |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴

