![Рампи для автомобіля 2 шт. YATO для навантаження- по 1,5 т, 900х 330х 200мм чорні з поліпроплена [1], фото 1](https://images.prom.ua/7262858169_rampi-dlya-avtomobilya.jpg)
Рампи для автомобіля 2 шт. YATO для навантаження- по 1,5 т, 900х 330х 200мм чорні з поліпроплена [1]
3 660 ₴
- В наявності
- Код: YT-55672
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей комплект автомобільних пандусів YATO YT-55672 дає змогу безпечно підіймати автомобіль для виконання простих ремонтних робіт, огляду днища або технічного обслуговування. Міцна конструкція з поліпропілену забезпечує гарну несну здатність і стійкість під час заїзду на колеса. Компактні розміри дають змогу легко зберігати та зручно використовувати їх як у приватному гаражі, так і в невеликій майстерні.
Основні характеристики продукту:
- Висока вантажність пандусів — 1,5 тонни кожен — дає змогу витримувати транспортний засіб вагою до 3 тонн.
- Оптимальна довжина пандуса 90 см і ширина 33 см підвищують стійкість під час в'їзду та знижують ризик зісковзування колеса.
- Піднята робоча платформа — з максимальною висотою пандуса 20 см і висотою платформи 17 см — забезпечує зручний доступ до автомобіля.
- Стійка поверхня розміром 26 х 29 см забезпечує надійну опору для коліс.
- Міцний поліпропілен (ПП) стійкий до тиску, вологи та типових умов гаража.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 660 ₴

