
Шліфмашина YATO для штукатурених і гіпсових поверхонь з пилозбірником, P= 900 Вт, платформа Ø=180 мм
4 645 ₴
- В наявності
- Код: YT-82342
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця шліфувальна машина для штукатурки YATO YT-82342 потужністю 900 Вт — потужний інструмент, призначений для шліфування стін і стель, особливо під час фінішного оброблення штукатурки. Великий диск діаметром 180 мм дає змогу швидко шліфувати великі поверхні, неабияк прискорюючи робочий процес і підвищуючи ефективність шліфування.
Пристрій обладнаний регулятором швидкості обертання в діапазоні від 900 до 2100 об./хв, що дає змогу настроювати робочі параметри залежно від типу матеріалу та стадії оброблення. Вбудоване світлодіодне освітлення покращує видимість нерівностей, а система пиловидалення у формі вбудованого пилососа знижує запиленість на робочому місці, підвищуючи комфорт і безпеку користувача.
Найважливіші характеристики та параметри:
- Потужність 900 Вт забезпечує ефективну та стабільну роботу.
- Діаметр диска 180 мм дає змогу швидко шліфувати великі поверхні.
- Регулювання швидкості обертання від 900 до 2100 об./хв дає змогу підлаштовувати темп роботи під оброблюваний матеріал.
- Вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує контроль над поверхнею під час шліфування.
- Має вбудовану систему видалення пилу, яка зменшує кількість пилу або дає змогу під'єднати зовнішній пилосос для збирання більшої кількості пилу, наприклад, YT-85716 або YT-85717.
- Шнур живлення завдовжки 4 м забезпечує більшу свободу рухів.
- Призначений для штукатурних та опоряджувальних робіт.
- У комплекті 20 аркушів наждачного паперу.
- Сумісний наждачний папір діаметром 180 мм, наприклад, YT-83460-YT-83467.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2100 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 645 ₴

