ОПИС Мітчик ручний VOREL М6 х 1,0 3 шт. (24330):
Мітчики ручні - призначені для нарізання метричної різьби в металі. Для наскрізних і глухих отворів. Довжина: 50 мм. Надійність та тривалий термін служби. Простота та зручність у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Ручний |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CZ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴


