Мітчик VOREL HSS M5
ОПИС Позначник ручний VOREL М5х0,8 3 шт. (24320): Виготовлений із високоякісної сталі типу HSS. L = 50 мм. Надійність і тривалий термін експлуатації. Простота та зручність у використанні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Позначник ручний VOREL М5х0,8 3 шт. (24320): Виробник VOREL Метод застосування Ручний Тип різі Метрична, М Напрямок різі Правий крок різі Да Діаметр позначника 5,0 мм Крок різі (мм) 0,80 мм Тип сталі HSS Кількість 3 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CZ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴


