
Коронка для бетону VOREL Ø-80 мм (6-гранний хвостовик)
460 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 03241
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коронка для бетону VOREL Ø-80 мм (6-гранний хвостовик)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vorel |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Камінь, Бетон |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Діаметр | 80 мм |
| Мінімальний діаметр | 80 мм |
| Максимальний діаметр | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Збірна |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴

