
Ключ ріжково-накидний з тріщаткою YATO М9 мм, L= 160 мм
422 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-01331
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ ріжково-накидний з тріщаткою М9 YATO YT-01331
Характеристики та параметри:
Розмір 9 мм x 160 мм
Хрестовий механізм 72T – малий робочий хід забезпечує комфортну роботу у важкодоступних місцях
CrV-сталь – високоякісний матеріал, стійкий до навантажень та зносу
твердість 42-49 HRC – достатня міцність при збереженні гнучкості матеріалу
Робочий профіль As-Drive – краща передача крутного моменту та захист краю гвинта
напіввідкрита конструкція – сприяє швидкому розміщенню ключа на кріпленні
атласна поверхня – зменшує відблиски та покращує зчеплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Розмір min | 9 мм |
| Розмір max | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴

