
Головки торцеві ударні YATO: квадрат- 1/2", з подовжувачем, хромомолібденові, 24 шт.
2 487 ₴
- В наявності
- Код: YT-10569
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ударних торцевих головок As-Drive YATO YT-10569 призначений для використання з пневматичними та електричними ключами в автомобільних майстернях та для механічного ремонту. Він включає найпоширеніші розміри, які дозволяють вирішувати найпоширеніші завдання — від зняття коліс до ремонту підвіски та конструктивних елементів автомобіля.
Основні характеристики:- 24 деталі з приводом 1/2" (12,7 мм).
- Виготовлений із хром-молібденової сталі (CrMo).
- Кування штампів для покращення стійкості до тріщин.
- Інтенсивність праці становить 45±2 HRC.
- Профіль As-Drive захищає краї гвинтів.
- Для пневматичних і електричних ударних ключів.
- У зручному кейсі для перенесення.
- Ударні торцеві головки 13 1/2": 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24 мм.
- 7 ударних торцевих головок Torx: E10, E12, E14, E16, E18, E20, E24.
- 3 ударні торцеві ключа для коліс діаметром 1/2": 17, 19, 21 мм.
- 1 подовжувач ударного інструменту: 1/2".
- Відкручування коліс і гайок коліс.
- Підвіска і гальмівна система працюють.
- Застрягли та корозійні з'єднання.
- Обслуговування автомобілів і комерційних транспортних засобів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 24 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 487 ₴

