
Набір головок ударних торцевих YATO з квадратом 1/2", M10- M19 мм короткі і довгі, 20 Од.
2 064 ₴
- В наявності
- Код: YT-10256
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ударних торцевих ключів As-Drive YATO YT-10256 призначений для використання з пневматичними й електричними ключами в автомобільних майстернях і для механічного ремонту. Він містить найчастіше використовувані розміри, що дає змогу виконувати більшість поширених завдань — від зняття коліс до ремонту підвіски та конструктивних елементів автомобіля.
Основні характеристики:- 20 штук із приводом 1/2" (12,7 мм).
- Виготовлено з хромомолібденової сталі (CrMo).
- Штампове кування для підвищення стійкості до розтріскування.
- Робоча твердість 45±2 HRC.
- Робочий профіль As-Drive захищає крайки гвинтів.
- Призначений для пневматичних і електричних ударних гайковертів.
- Упаковано в зручну валізу.
- 10 коротких торцевих ключів: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 мм.
- 10 довгих торцевих ключів: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 мм.
- Відкручування коліс і колісних гайок.
- Роботи з підвіскою та гальмами.
- Конструктивні з'єднання, схильні до корозії.
- Пасажирські та комерційні транспортні послуги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 064 ₴

