
Кущоріз до живоплоту і трави акумул YATO Li-Ion 18В 2 АГод, леза до живопл l= 18см, до трави w= 92мм
3 613 ₴
- В наявності
- Код: YT-828335
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторні ножиці для трави та кущів YATO YT-828335
Акумуляторні ножиці для трави та живоплоту YATO YT-828335 — це легкий і універсальний садовий інструмент 2-в-1, обладнаний ефективним безщітковим двигуном. Завдяки змінним насадкам вони дають змогу точно підстригати краї газону, а також доглядати за чагарниками та формувати живу огорожу. До комплекту входить акумулятор ємністю 2,0 А·год і зарядний пристрій, що дає змогу розпочати роботу відразу після купівлі.
Особливості та параметри:
- Тип двигуна: безщітковий (безщітковий).
- Швидкість двигуна: 15000 об/хв.
- Швидкість обертання леза: 1200 об./хв.
- Діаметр різання ножиць: 10 см.
- Діаметр різання тримера: 20 см.
- Маса Нетто: 0,98 кг (без акумулятора).
- Розміри продукту: 24,3×0,71×16,8 см.
- до комплекту входить: Акумулятор 18 В 2,0 А·год, зарядний пристрій.
- Сумісність: підходить для всіх акумуляторів системи YATO 18 В.
Застосування:
- Підстригати краї газону.
- Догляд за живоплотом і чагарниками.
- Формування декоративних рослин.
- Легкі садові роботи у важкодоступних місцях.
- Ідеально підходить для користувачів, які очікують вища ефективність і триваліший термін експлуатації завдяки безщітковій технології.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 180 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 18 В |
| Вага | 0.98 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 613 ₴

