![Домкрат пневматичний стовбцевий YATO навантаження- 4 т, межі підйому- 15- 40 см, тиск- 8-12 Bar [1], фото 1](https://images.prom.ua/7158926765_domkrat-pnevmatichnij-stovbtsevij.jpg)
Домкрат пневматичний стовбцевий YATO навантаження- 4 т, межі підйому- 15- 40 см, тиск- 8-12 Bar [1]
6 257 ₴
- В наявності
- Код: YT-17229
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат пневматичний стовбцевий YATO YT-17229
Технічні дані:
вантажопідйомність: 4 т
мінімальна висота підйому: 15 см
максимальна висота підйому: 40 см
робочий тиск: 10-12 бар
діаметр подушки: 25,5 см
вага: 15 кг (нетто), 16 кг (брутто)
матеріал: залізо та гума
Основні характеристики та параметри:
вантажопідйомність 4 тонни - підйомник адаптований для роботи з транспортними засобами максимальною вагою до 4000 кг, підходить для підйому широкого спектру автомобілів
діапазон підйому - мінімальна робоча висота 15 см дозволяє вставляти вантаж під низькопідвісні автомобілі, а максимальна висота підйому 40 см забезпечує доступ до шасі під час технічного обслуговування та ремонту
пневматичний механізм - пристрій використовує повітряну подушку діаметром 25,5 см і працює в діапазоні робочого тиску 0,8-1,2 МПа (10-12 БАР), плавно піднімаючи транспортний засіб після підключення стисненого повітря
потрійна армована повітряна подушка збільшує стійкість під час підйому та забезпечує рівномірний розподіл навантаження
клапани, що забезпечують швидке підключення до системи стисненого повітря
сталева конструкція (залізо) гарантує високу міцність та стійкість до навантажень
гумові елементи збільшують поглинання вібрацій та захищають поверхню автомобіля в точці опори
компактна конструкція вагою 15 кг займає мало місця під час роботи та зберігання
дві міцні бічні ручки забезпечують легке перенесення
Опис:
Цей 4-тонний пневматичний домкрат – це професійний інструмент для швидкого та легкого підйому легкових автомобілів, позашляховиків та транспортних засобів для доставки.
Завдяки пневматичному підйомному механізму робота з транспортним засобом стає більш ергономічною та безпечною порівняно з традиційними гідравлічними або механічними гвинтовими домкратами.
Конструкція поєднує міцні матеріали – сталеву раму з гумовими елементами – що забезпечує довговічність та захист компонентів піднятого транспортного засобу.
Робочий діапазон висоти дозволяє як піднімати низько встановлені кузови, так і зручний доступ до шасі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 255 мм |
| Довжина майданчика | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 257 ₴

