![Ніж змінний до бензинового дровокола YT-86161 YATO 180 x 60 x 9,5 мм [20], фото 1](https://images.prom.ua/7158808453_nizh-zminnij-do.jpg)
Ніж змінний до бензинового дровокола YT-86161 YATO 180 x 60 x 9,5 мм [20]
1 379 ₴
- В наявності
- Код: YT-861973
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж змінний до бензинового дровокола YT-86161 YATO YT-861973
Характеристики та параметри:
розміри: 180 x 60 x 9,5 мм
матеріал: високоякісна сталь
Характеристики деталі: ріжучий елемент (заміна/обслуговування)
Застосування:
заміна зношених ножів у подрібнювачі деревини згорянням YT-86161
ефективне та точне зрізання гілок та деревних відходів
робота в саду, городі, на присадибній ділянці та фермі
Опис:
Ріжуче лезо YATO YT-861973 – це високоякісна запасна частина для бензинової подрібнювача гілок YT-86161 .
Виготовлене з міцної сталі, воно забезпечує тривалий термін служби та ефективне різання гілок.
Регулярна заміна леза забезпечує високу ефективність та точне подрібнення деревини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ніж |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 9.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴

