
Леза змінні зубчаті YATO: 125 x 25 x 0.7 мм, SK5, паков. 3 шт.
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-75235
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Леза змінні зубчаті YATO: 125 x 25 x 0.7 мм, SK5, пакув. 3 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Лезо |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 0.7 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

