
Леза трапецевидні гакові YATO: 61 x 19 x 0.6 мм, SK5, паков. 10 шт.
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-75230
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасні трапецієподібні леза YATO YT-75230, призначені для технічних ножів, що використовуються в складальному виробництві, складському господарстві та будівництві. Виготовлені з інструментальної сталі SK5, вони забезпечують високу зносостійкість різальної крайки та стабільну якість різання різних матеріалів.
Технічні параметри:- Розміри: 61 x 19 мм.
- Товщина: 0,6 мм.
- Матеріал: сталь SK5.
- Твердість: HRC 59-63.
- Кількість у пакунку: 10 шт.
- Стійкість до швидкого надходження.
- Стабільний напрям у ножі.
- Акуратне різання картону, фольги та пластику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Лезо |
| Довжина | 61 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина | 0.6 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴

