![Ніж YATO з висувним трапецевидним лезом 61х 19 мм +3 леза [12/96], фото 1](https://images.prom.ua/7093556095_nizh-yato-z.jpg)
Ніж YATO з висувним трапецевидним лезом 61х 19 мм +3 леза [12/96]
267 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-75203
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж YATO YT-75203
Конструкція та матеріали:
корпус: алюмінієвий сплав, ABS та TPR - структурна жорсткість та протиковзка ручка
ергономічна форма для легшого контролю тиску
розміри ножа: 17,7 x 3,2 x 2 см
Трапецієподібне лезо:
матеріал: сталь SK5 - стійкість до затуплення
розміри леза: 61 x 19 x 0,6 мм
комплект: 1 кріплене лезо + 3 запасні леза
Застосування:
багатошаровий картон та упаковка
підкладки, ПВХ та ізоляційні матеріали
технічні плівки та конвеєрні стрічки
складські, будівельні та сервісні роботи
Опис:
Ніж з трапецієподібним лезом, розроблений для інтенсивних монтажних та складських робіт, де потрібне міцне та стабільне лезо.
Алюмінієвий корпус, доповнений елементами ABS та TPR, підвищує стійкість до пошкоджень, одночасно покращуючи зчеплення під час різання твердіших матеріалів.
Лезо з інструментальної сталі SK5 забезпечує високу міцність та повторювану якість різання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | висувний |
| Довжина леза | 61 мм |
| Ширина леза | 19 мм |
| Довжина інструменту | 177 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴

