
Ніж YATO з висувним зубчатим лезом 125х 25 мм; мет. напрямник, пласт. корпус
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-75150
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж YATO YT-75150
Конструкція та матеріали:
корпус: ABS та TPR – ударостійкість та надійне захоплення
ергономічний профіль, що покращує контроль тиску
розміри ножа: 17,5 x 3,5 x 1,5 см
Пильне полотно:
матеріал: інструментальна сталь SK5
розміри леза: 125 x 25 x 0,7 мм
зубчасте лезо – ефективне різання без розриву матеріалу
Застосування:
багатошаровий картон та упаковка
гіпсокартон та утеплювач
лінолеум, килими та технічні матеріали
пластик, ремені та стрічки
Опис:
Ніж з пильним полотном, призначений для різання волокнистих матеріалів та пластмас, де стандартне гладке лезо має обмежену ефективність.
Зубчаста ріжуча кромка зі сталі SK5 полегшує початок різу та зменшує ковзання інструменту по поверхні.
Корпус з ABS-пластику, посилений гумою TPR, покращує зчеплення та стабільність під час використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | висувний |
| Довжина леза | 125 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Довжина інструменту | 175 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴

