![Тример акумуляторний YATO: Li-Ion 18 В, широта- 25/35 см, жилка Ø = 1.6 мм БЕЗ АКУМУЛЯТОРА [1], фото 1](https://images.prom.ua/7064333934_trimer-akumulyatornij-yato.jpg)
Тример акумуляторний YATO: Li-Ion 18 В, широта- 25/35 см, жилка Ø = 1.6 мм БЕЗ АКУМУЛЯТОРА [1]
3 006 ₴
- В наявності
- Код: YT-85020
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний тример YATO YT-85020 — це сучасний і легкий садовий інструмент, обладнаний безщітковим двигуном. Це дає змогу пристрою бути ефективнішим, довговічнішим і споживати менше енергії, ніж моделі зі щітками. Він ідеально підходить для стриження трави вздовж парканів, стін, клумб і у важкодоступних місцях, куди газонокосарка не може дістатися.
Характеристики та параметри
- Тип двигуна: безщітковий.
- Швидкість обертання: 8000 об./хв.
- Діаметр різання: 10" / 12".
- Тип волосіні: Ø 1,6 мм
- Довжина волосіні в комплекті: 5 м.
- Телескопічна трубка: 0-208 ± 2 мм.
- Вага нетто: 1,6 кг (без батареї).
- Розміри виробу: 103,1 × 28,6 см.
- Розміри упакування: 104,2 × 24,5 × 21,5 см (1 шт./коробка).
- Сумісність: підходить для всіх системних акумуляторів YATO 18 В.
- Версія: без батареї та зарядного пристрою.
Застосування
- Підстригання трави вздовж країв клумб, квітників і парканів.
- Робота в місцях, недоступних для класичної газонокосарки.
- Догляд за прибудинковою територією та ділянками,
- Для користувачів, які очікують більшої довговічності та продуктивності завдяки безщітковій технології.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Довжина | 1031 мм |
| Ширина | 286 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 006 ₴

