
Свердла корончаті вольфраму YATO по бетоні цеглі кераміц силікату Ø= 33, 53, 67, 73, 83 мм, l= 65мм
1 333 ₴
- В наявності
- Код: YT-43920
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердла корончаті вольфраму Ø= 33, 53, 67, 73, 83 мм YATO YT-43920
Технічні параметри:
діаметри кільцевих пилок: 33, 53, 67, 73, 83 мм
основний матеріал: YG8 + A3
Робоча частина покрита карбідом вольфраму для підвищеної зносостійкості та термостійкості
глибина різання: 65 мм
діаметр свердла: 9,5 мм
довжина свердла: 139 мм
Застосування:
кераміка
силікат
цегла
автоклавного газобетону
Вміст набору:
5 карбідних коронок
монтажна пластина
центрувальне свердло
кейс із застібкою для безпечного транспортування та зберігання інструментів
Опис:
Набір коронок з карбіду вольфраму діаметром від 33 до 83 мм, призначених для створення точних, чистих отворів у матеріалах з високою твердістю.
Конструкція на основі міцного корпусу та робочої частини, покритої карбідом вольфраму, забезпечує стабільну роботу, тривалий термін служби та ведення під час свердління, зменшуючи ризик відколів країв отвору.
Інструменти підходять як для монтажних, так і для складання, наприклад, для створення отворів для розподільних коробок, гільз або монтажних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Yato |
| Тип | Набір коронок свердлильних |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Плитка, Бетон, Цегла |
| Мінімальний діаметр | 33 мм |
| Максимальний діаметр | 83 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальне |
| Конструкція | Збірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 333 ₴

