![Рюкзак для інструментів YATO на 2 колесах, 360x250x540 мм, 35 л. з телескоп. ручкою [2], фото 1](https://images.prom.ua/7018761694_ryukzak-dlya-instrumentiv.jpg)
Рюкзак для інструментів YATO на 2 колесах, 360x250x540 мм, 35 л. з телескоп. ручкою [2]
3 252 ₴
- В наявності
- Код: YT-74286
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичний і дуже міцний рюкзак YATO YT-74283 з високоякісного армованого нейлону. Підходить для перенесення інструментів, необхідних для роботи. Численні додаткові кишені дозволяють вам розсортувати і зберігати інструменти та аксесуари, а також зберігати цінні речі, такі як гаманець, телефон та документи, замикається відділенні.
- Матеріал: міцний нейлон.
- Посилене і повністю водонепроникне дно з міцного і стійкого до пошкоджень поліпропіленового матеріалу.
- Дихаючий, швидкосохнучий і комфортний шар на спині.
- 75 кишень з функціональним основним відділенням.
- Спеціальний карман для смартфона.
- Додаткові гачки.
- Зручна профільована ручка з дуже міцним сталевим тросом.
- 2 регульованих ременя з застібкою-пряжкою.
- Розміри: 38,5 x 20 x 48,5 см.
- Вага: 3 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252 ₴

