![Секатор ножичний YATO заокруглені леза, до гілок Ø≤ 20 мм з блокуванням, l= 205 мм [20/40], фото 1](https://images.prom.ua/6850715728_sekator-nozhichnij-yato.jpg)
Секатор ножичний YATO заокруглені леза, до гілок Ø≤ 20 мм з блокуванням, l= 205 мм [20/40]
282 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-87890
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор ножичний YATO YT-87890 Параметри: загальна довжина: 205 мм матеріал ручки: PP + м'який TPR матеріал леза: SK5 обробка леза: верхнє покриття з PTFE замок: так макс. діаметр різання: 20 мм вага: 203 г Поєднує найвищу якість виготовлення із сучасними тенденціями ергономіки та використанням найкращих матеріалів, забезпечуючи надійність, винятковий комфорт та довговічність протягом багатьох років. Обхідні секатори 205 мм оснащені блокуванням відкриття. Ідеально підходять для обрізки свіжих гілок, кущів та декоративних рослин максимальним діаметром 20 мм. Ручка виготовлена з легкого та міцного поліпропілену з додаванням м'якого TPR забезпечує максимальний комфорт та надійність захоплення, а леза зі сталі SK5, включаючи верхні, покриті PTFE, забезпечують точність та довговічність різання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Вага | 0.203 кг |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Мішок насадка | Ні |
| Стрічка для щеплення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴

