![Перфоратор мережевий SDS-MAX YATO: P= 1600 Вт, J =15 Дж. макс. свердло Ø≤ 40 мм (бетон) 2 режими [2], фото 1](https://images.prom.ua/6831780726_perforator-merezhevij-sds-max.jpg)
Перфоратор мережевий SDS-MAX YATO: P= 1600 Вт, J =15 Дж. макс. свердло Ø≤ 40 мм (бетон) 2 режими [2]
8 277 ₴
- В наявності
- Код: YT-82132
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молоток ударно-обертовий YATO YT-82132 SDS-max призначений для будівельних та ремонтних робіт. Використовується для кування і свердління в бетоні, також зброєному, зокрема для просвердлювання отворів під розетки та просвердлювання стін та стель під песклі.
Невелика вага, відповідно збалансований центр ваги та бічна ручка мінімізують дискомфорт оператора під час тривалої роботи. Молоток має чудово налаштоване зчеплення, яке захищає оператора в разі застрягання свердла.
- Функція кування та свердління з ударом.
- Відмінний для просвердлювання довгими свердлами.
- Регульована частота удару в діапазоні 0-3900 хв⁻¹ дозволяє пристосувати потужність до різних матеріалів.
- Енергія удару: 15 Дж.
- Регулювання обертів 0-650 хв⁻¹.
- Потужність: 1600 Вт.
- Двигун розташований вертикально більш стійкий до вібрацій, що генеруються механізмом електропневматичним, що діє вздовж осі інструмента.
- Інструментальна рукоятка sds-max дозволяє використовувати широкий асортимент свердел та насадок YATO.
- Перемикач режиму роботи.
- Вимикач з блокуванням захищений від пилу.
- Бічна ручка регульована в залежності від позиції роботи.
- Максимальний діаметр свердління в бетоні: 40 мм (спіральним свердлом).
- Живильний кабель 3 м.
- Упакований в чохол з защіпками.
- Вага: 6,6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна сила удару | 15 Дж. |
| Вага | 6.6 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 277 ₴

