![Ящик для інструменту герметичний YATO: внутр. габарити 410х 305х 185 мм з поліпропілену [1], фото 1](https://images.prom.ua/6722029142_yaschik-dlya-instrumentu.jpg)
Ящик для інструменту герметичний YATO: внутр. габарити 410х 305х 185 мм з поліпропілену [1]
3 350 ₴
- В наявності
- Код: YT-08890
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструменту герметичний YATO YT-08890 Характеристики: виготовлений з технічного поліпропілену пінопластова вставка з попередньо вирізаними отворами, готова для самостійного моделювання заглиблень для конкретних виробів, наприклад, інструментів, вимірювального обладнання, фотообладнання, електроніки герметична кришка закривається чотириточковими застібками отвори для додаткового кріплення навісного замка зручна ручка для перенесення клас водонепроникності: IP67 розміри: 465 x 355 x 205 мм внутрішні розміри: 410 x 305 x 185 мм стінки товщиною 10 мм Герметична валіза, призначена для захисту інструментів або обладнання під час транспортування та зберігання. Водонепроникна та пилонепроникна, стійка до зовнішніх умов, ударів, механічних пошкоджень, корозії та деяких хімічних речовин. Має ефективну систему герметизації, посилену декомпресійним клапаном для вирівнювання тиску під час повітряного транспортування. Можливість підключення до коробки YT-08895 забезпечує високу мобільність та збільшує площу зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴

