![Шліфувальна машина по бетону від мережі 230 В YATO P= 1400 Вт, з диском Ø= 125 мм [4], фото 1](https://images.prom.ua/6560331981_shlifuvalna-mashina-po.jpg)
Шліфувальна машина по бетону від мережі 230 В YATO P= 1400 Вт, з диском Ø= 125 мм [4]
5 469 ₴
- В наявності
- Код: YT-82164
- +380 (73) 606-74-38
Шліфувальна машина по бетону від мережі 230 В YATO YT-82164 Технічні Характеристики: потужність: 1400 Вт швидкість обертання: 2800-10000 об/хв функція повільного старту - плавний старт Діаметр алмазного шліфувального круга: 125 мм діаметр отвору абразивного диска: 22,2 мм Різьба шпинделя: М14 система відведення пилу зручна контурна ручка клас електроізоляції: II ступінь захисту: IPX0 вага: 2,8 кг Шнур живлення 3 м упакований в зручний футляр для транспортування Поставляється з: допоміжною ручкою захисним кожухом для шліфувальної машини алмазним диском і адаптером для видалення пилу Шліфувальна машина призначена для точного вирівнювання поверхонь підлоги та стін за допомогою алмазних дисків. Швидко видаляє надлишки матеріалу завдяки більшому крутному моменту та нижчій швидкості шпинделя, ніж у кутових шліфувальних машин. Він оснащений кришкою та підключенням до зовнішньої системи витяжки, що ефективно видаляє пил, коли підключено пилосос.
Особливості
- функція повільного старту — м'який старт
- Зручна профільована ручка
- Система видалення пилу
Характеристики
- Живлення: 230-240 В змінного струму 50 Гц
- Потужність: 1400 Вт
- Швидкість обертання: 2800-10000 об/хв
- Діаметр алмазного шліфувального диска: 125 мм
- Діаметр отвору шліфувального кола: 22,2 мм
- Різь шпинделя: M14
- КЛас електроізоляції: II
- Ступінь захисту: IPX0
- Звуковий тиск: 89,0 ± 3,0 дБ(А)
- Потужність звуку: 97,0 ± 3,0 дБ(А)
- Вібрації: 4,5 ± 1,5 м/с2
- Вага: 2,8 кг
- Довжина шнура живлення 3 м
- Паковання: пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 5 469 ₴

