
Шліфувально-браширувальна машинка по мет/дерYATO 230 В1300Вт,1100-3200 об/хв Ø=120 х 100 мм(коротка)
4 631 ₴
- В наявності
- Код: YT-81956
- +380 (73) 606-74-38
Шліфувально-браширувальна машинка по мет/дерYATO YT-81956 Технічні характеристики: потужність: 1300 Вт електронне регулювання швидкості від 1100-3500 об/хв функція повільного старту - плавний старт низька швидкість резервної системи Стабілізація швидкості діаметр кисті: 120 мм Ширина кисті: 100 мм діаметр насадки-щітки: 19 мм система швидкої зміни щіток клас електроізоляції: II ступінь захисту: IPX0 вага: 3,8 кг Шнур живлення 3 м У комплекті: допоміжна ручка, флісова щітка Рекомендовано для очищення: дошки для настилу дошки підлоги поверхні корпусів човнів від іржі бітум перед зварюванням конструкцій шасі автомобіля Полірувальна машина з коротким корпусом призначена для шліфування дерев'яних або металевих поверхонь. Добре підходить для очищення поверхонь від лаку, фарби, іржі або для вирівнювання поверхонь без пошкодження матеріалу. Центральне положення валика на осі машини забезпечує симетричний тиск і рівномірне видалення покриття. Двигун і коробка передач стійкі до навантажень, викликаних притисканням вала до заготовки.
Рекомендується для очищення:
- Терасні дошки.
- Мостини.
- Поверхню корпусів човнів від іржі.
- Бітум перед зварюванням конструкцій шасі автомобіля.
Технічні дані:
- Потужність: 1300 Вт.
- Електронне регулювання швидкості в діапазоні 1100-3500 об/хв.
- Функція повільного старту - м'який старт.
- Система підтримання низької швидкості.
- Стабілізація швидкості.
- Діаметр щітки: 120 мм.
- Ширина кисті: 100 мм.
- Діаметр насадки щітки: 19 мм.
- Система швидкої заміни щіток.
- Клас електроізоляції: II.
- Ступінь захисту: IPX0.
- Вага: 3,8 кг
- Шнур живлення 3 м.
- В комплекті: додаткова ручка, неткана щітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Вживані |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Вага | 3.8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина щітки | 120 мм |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 4 631 ₴

