![Козли розкладні для розпилювання дерев'яних колод YATO: навантаження- 200кг, 77х 52х 105 см [1], фото 1](https://images.prom.ua/6560331858_kozli-rozkladni-dlya.jpg)
Козли розкладні для розпилювання дерев'яних колод YATO: навантаження- 200кг, 77х 52х 105 см [1]
3 301 ₴
- В наявності
- Код: YT-79926
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Козли розкладні для розпилювання дерев'яних колод YATO YT-79926
Параметри: макс. вантажопідйомність 200 кг
розміри: 77 × 52 × 105 см
матеріал: лакована сталь
Розкладна підставка для розпилювання, різання та зберігання деревини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 770 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 1050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 301 ₴

