
Шліфмашина кутова від мережі 230 В YATO: P=720 Вт, диск Ø=125 мм, регулятор обертів 3000- 11000
2 365 ₴
- В наявності
- Код: YT-82089
- +380 (73) 606-74-38
Шліфмашина кутова від мережі 230 В YATO YT-82089 Технічні характеристики: потужність: 720 Вт Безступінчаста змінна швидкість від 3000-11000 об/хв міцний, добре підігнаний кутовий редуктор мідна обмотка зручний бічний перемикач із захистом від пилу (система циркуляції охолоджуючого повітря) ступінь захисту: IPX0 Кріплення: різьба М14 діаметр абразивного диска: 125 мм 3 м гумовий кабель живлення вага: 1,8 кг Комплект поставки: додаткова ручка кришка шліфувального диска ключ для шліфувального диска Зручна кутова шліфувальна машина з високоякісним боковим перемикачем, яким легко керувати в рукавичках. Тонкий корпус забезпечує надійне захоплення, а регулювання швидкості забезпечує повний контроль над інструментом, даючи вам можливість адаптувати швидкість до матеріалу, з яким працюєте: низька швидкість під час шліфування та різання металу або шліфування деревини пластинчастими дисками висока швидкість для різання кераміки алмазними лезами очищення поверхні нейлоновими або дротяними щітками або губками
Технічні дані:
- Потужність: 720 Вт.
- Плавно регульована швидкість в діапазоні 3000-11000 об/хв.
- Міцна, добре підігнана кутова передача.
- Мідна обмотка.
- Зручний бічний перемикач з захистом від пилу (система циркуляції охолоджуючого повітря).
- Ступінь захисту: IPX0.
- Кріплення: різьблення М14.
- Діаметр шліфувального диска: 125 мм
- 3-метровий гумовий шнур живлення.
- Вага: 1,8 кг.
- В комплекті: додаткова ручка, кришка шліфувального круга, ключ для кріплення шліфувального кола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 365 ₴

