
Рубанок крайковий по г/к плитах VOREL з кутами обробки 45° і 60° ABS пластиковий корпус
611 ₴
- В наявності
- Код: 25977
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рубанок для гіпсокартону. У робочій площині є напрямний канал, який розташовує лезо під кутом 90°. Швелер використовується для вирівнювання кромок дощок 18 мм. матеріал корпусу: ABS порожнисте лезо 18 мм розміри: 155 х 54 х 45 мм
Рубанок кромочний по г/к плитах з кутами обробки 45° і 60° ABS пластиковий корпус Vorel 25977
Опис:
- Рубанок, призначений для зняття фаски з кромок гіпсокартонних листів.
- Оснащений 2 комплектами ножів з кутом нахилу 45° або 60°.
- Корпус з АБС-пластика.
- Зручна профільована ручка.
- До комплекту входять 10 додаткових трапецієподібних лез розміром 52 x 20 мм.
Технічні характеристики 25977
| Розмір леза, мм | 52x20 |
| Тип леза | трапецієподібний |
| Кількість лопатей | 2 |
| Робочий кут | 45, 60˚ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина леза | 18 мм |
| Матеріал корпусу рубанка | пластмаса |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 611 ₴

