
Візок присадибний розкладний на 4 колесах FLO з поворот важілем, ємність- 68х 39х 26см, навант- 70кг
2 168 ₴
- В наявності
- Код: 90180
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок присадибний розкладний на 4 колесах FLO 90180 Характеристики: максимальна вантажопідйомність: 70 кг Каркас із сталевих профілів з порошковим покриттям матеріал: тканина Oxford 600D для довговічності та стійкості до пошкоджень легке зняття чохла для зручного чищення або машинного прання Переднє поворотне колесо на 360° для легкого керування та маневрування коляскою на землі телескопічна ручка дозволяє регулювати довжину відповідно до індивідуальних уподобань користувача 2 зовнішні кишені забезпечують додатковий простір для зберігання дрібних предметів під час транспортування розміри: 75 × 48 × 86 см вантажний простір: 68 × 39 × 25,5 см вага: 5,2 кг колеса: Ø11 х 2,7 см Садовий візок вантажопідйомністю до 70 кг ідеально підходить для перевезення різноманітних вантажів. Компактний дизайн і надзвичайно міцна тканина, стійка до стирання та бруду, роблять його універсальним. Чудово підходить для транспортування садового інвентарю, побутових приладдя, магазинів, а також як візок для походів, пляжу або багажу. Складана конструкція робить візок зручним для зберігання та транспортування, займаючи мало місця. Телескопічна ручка покращує комфорт, дозволяючи адаптувати довжину до вимог кожного користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Flo |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 70 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Колір | Червоний |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 680 мм |
| Ширина майданчика | 390 мм |
| Висота майданчика | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 168 ₴

